Charakteristika a výhody výrobků Bruynzeel Sakura e-mail print

Tužky a pastelky

Výroba - všechny tužky a pastelky BRUYNZEEL jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva kalifornského cedru, pěstovaného plantážovým způsobem. Precizní je také způsob lepení. Zatímco běžné tužky mají tuhu lepenou pouze 1cm na obou koncích, výrobky firmy BRUYNZEEL mají tuhu a dřevo slepenou po celé délce a dvěma různými lepidly. Prakticky to znamená, že i při velice nešetrném zacházení se nemůže stát, aby se tuha při ořezávání odlamovala, nebo dokonce vypadávala.

Použití - teprve pak si pastelky můžou dovolit měkkou tuhu se kterou se dá skutečně kreslit, stínovat i míchat. Tím lze také zaručit že stačí 2-3 otočení v ořezávátku, abychom měli ostrou a nelámavou tuhu.

Záruky - životnost takové tužky nebo pastelky je pak min. trojnásobně delší ve srovnání s běžnými ostatními druhy. Nutností ovšem je používat kvalitní a patřičná ořezávátka. Jestliže se stane že vám tuha při ořezávání bude vypadávat, tak vám pastelky vyměníme. Maximální jakost produktů pro maxim požitku !!

Dětské fixy

Všude oblíbené jak k pro svoji mimořádně dlouhou životnost, tak i různým způsobem využití. Všechny fixy (kromě tenkých a razítkovacích fixů) mají speciální hrot se kterým je snadné kreslení obrysů a vybarvování velkých ploch. Hroty jsou vyrobené pro děti a jsou tudíž nezničitelné, neroztřepí se a nejdou zatlačit dovnitř. Na obalu výrobku je vždy vidět jaké hroty jsou použity. Z druhé strany obalu jsou příklady použití. Mnohé možná překvapí nevysychavá náplň třeba u fixů se zmizíkem.

Co mám dělat když fixy nepíšou? Vyschly?

  • Ukládejte vaše popisovače uzavřené a tak jak mají být uložené. Zkuste tak uložit váš popisovač, zpravidla hroty dolů nebo vodorovně dle typu
  • V některých případech, můžete vyschlý popisovač oživit. Dělá se to tak, že do vršku kápnete velmi malou kapku vody a necháte přes noc stát uzavřené vrškem nahoře. Obvykle můžete použít popisovač již druhý den

A další výhody

  • na školní trojhranná pera Triple poskytujeme záruku 2 roky proti rozskřípání hrotu
  • všechny výrobky určené pro děti, mají náplně vypratelné při 40°C (kromě fixů na textil)
  • všechny výrobky jsou nevhodné pro děti do 3 let - nikoliv účinky, ale tvarem, ostrostí hrotu apod.
  • nabídka firmy Bruynzeel se neustále vyvíjí a na trh přicházejí stále nové artikly. Těmi budou tyto stránky postupně doplňovány.
  • výrobky byly testovány na nejkvalitnější požadavky jako CE, AP a vybrané produkty jsou držitelem certifikátu CP

 

NETOXICKÉ

ap.gif, 1 kB Produkty označené CE jsou podřízeny bezpečnostní předpisy EN - 71 části 3, Evropského výboru pro normalizaci. Limity částí jsou zde specifikované podrobně a položky, které nesou CE symbol jsou přísně navržené a vyrobené podle těchto norem - netoxické. Symbol AP je úřední razítko o produktech, které jsou bezpečné a byly přezkoušené lékařskými experty v toxikologických ohodnoceních. Tyto výrobky neobsahují žádné jedovaté materiály, které by mohli být škodlivé dospělým nebo dětem a způsobit akutní či chronické zdravotní problémy - netoxické.

ORIGINALITA

cp.gif, 0 kB Produkty nesoucí označení CP byly přezkoušeny na specifické požadavky k vzhledem použitým materiálům a otestovány na vlastnosti jako je použití, výkon, kvalita, barevná hustota a jsou podrobně popsané v příslušném protokolu, Produkt Standart vydaný institutem umění a tvořivými materiály The Art and Creative Materials Institute (ACMI).

FINANČNÍ ÚSPORA

Vážení zákazníci, zcela nepochybně budete se zbožím firmy Bruynzeel-Sakura spokojeni. V každém případě se Vám dostává do rukou zboží nejvyšší kvality v daném oboru. Po zkušenostech z prodeje, Vás můžeme ujistit, že v některých případech zdánlivě vyšší pořizovací náklady, se Vám několikanásobně vrátí i víc jak čtyřnásobnou délkou životností oproti jinému zboží tohoto sortimentu.